Harika ve Birbirinden Lezzetli Cupcakeler

Bu yılbaşı da sofralarda olmazsa olmazlardan biri de harika ve birbirinden lezzetli cupcakeler.

Farklı tasarımları ve özel sunumlarıyla son zamanlarda  özel günlerde ve toplantılarda sofra sunumlarımızda eksik olmayan cupcakeler bu yılbaşında da sofralarımızdan eksik olmayacak gibi görünüyor.Onları cupcake standlarına koyup yeni yıla girerken misafirlerinize harika sofralar hazırlayabilirsiniz.Aldığınız ilk ısırıktan sonra sonu gelmeyen bu lezzet bombalarını yemeye doyamayacaksınız.Hazır kekleri sevmeyen hatta paketini açar açmaz hissettiğiniz o klasik kokulardan hoşlanmayanlar için diğer keklerle aynı temel malzemeleri içeren, hiçbir katkı maddesi kullanmadan evinizde tamamen doğal yöntemlerle hazırlayabileceğiniz bu muhteşem tatlar yılbaşı sofranız için harika bir seçenek.

cupcake

Zaten başlı başına harika görüntüleriyle kalbimizi çalan, kek ve kremanın bir araya geldiği lezzetli cupcekeleri yada kurabiye leri dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.Dilerseniz üzerine sadece aromalı bir krema veya şeker hamurundan yapılan bir figür oluşturabilir onları minik şekerlemeler ve çikolatayla süsleyebilirsiniz.Bu dayanılmaz minik keklerle sevdiklerinizi ve sizi mutlu edecek orjinal fikirler yaratabilir,son derece yaratıcı olabilirsiniz.Hayal gücünüzü kullanıp ortaya inanılmaz lezzetler çıkarabilirsiniz. Dilerseniz onları kurdelalarla süslediğiniz şık bir kutuya koyup sevdiklerinize yılbaşında hediye edebilirsiniz.

betty-cake

Bu yılbaşında da evinizde yaptığınız pasta, kurabiye ve cupcakeleri sevdiklerinizle paylaşmak harika bir fikir olabilir. Şimdiden afiyet olsun.

Mehmet A.

Yemek pişirmek huzur veriyor.